•   Televisão Online -Canais de TV -Albânia -Top Channel 

Canal de TV: Top Channel
Top Channel
País:  Albânia
Categoria: TV pública
3.4 de 5
19 voto(s)
Os últimos vídeos do canal
Top Channel/ Lajçak: Situatë e re në procesin e bisedimeve Kosovë – Serbi
1:13
Top Channel/ Qeveria e Abazoviç në rrezik. Marrëveshja me kishën ortodokse serbe e fut në telashe
1:33
‘Ta bëjmë gruan tornitore’, plas debati në studio: Pse s’mund të punojë një grua që rrit fëmijë?!
2:28
Top Story/ Pro jetës apo pro zgjedhjes? Debati për abortin: ‘Fëmija nuk është pronë!’
1:38:28

Carregar mais
Top Channel - descrição, revisão, classificação

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare.

Top Channel online - Tv ao vivo

A2 Albanian  Albânia / TV pública
The A2 (Autostrada 2) is the third largest motorway in Albania spanning 46.5 kilometers (28.9 mi). As it connects Fier, the sixth largest city, to

  • 60
3 de 5
6 voto(s)
Albanian TV of America  Albânia / TV pública
Albanian Television of America. Our television broadcasts three programs in three different television stations in HD: 1) ALBTVUSA in ShqipTV.

  • 60
3.3 de 5
9 voto(s)
ABC News  Albânia / Notícias
ABC NEWS, é um canal de informação 24 horas por dia / 7 dias por semana, que proporciona uma cobertura constante de notícias e um poderoso acesso à

  • 80
3.7 de 5
24 voto(s)
Mrt 2  Albânia / TV pública
MRT 1 is a Macedonian television channel owned and operated by Macedonian Radio-Television.

  • 80
3.6 de 5
3 voto(s)
Rrokum TV  Albânia / TV pública
Rrokum.TV is the first Cable and Internet TV channel of Kosovo, a new medium of JAVA Multimedia Production (JMP), which builds on the success and

  • 80
3.8 de 5
6 voto(s)
TV SHENJA  Albânia / Notícias
Tv Shenja is a television channel in Albania.Before establishing the new channel, Channel One was called TV One and before that Junior TV, a 24-hour

  • 100
5 de 5
2 voto(s)